10. Noć muzeja uz FKKR u Gradskoj galeriji Krapina

Eto po prvi (nadamo se ne i zadnji) imali smo priliku jednu našu izložbu postaviti u Gradskoj galeriji grada Krapine. Zajednička izložba članova Foto kluba Krapina, za ovu prigodu nazvana “Po dolu i gaju”. Motive fotografija smo nalazili diljem Hrvatskog Zagorja, ali i u samom srcu Hrvatskog Zagorja – u Krapini. O izložbi govorili su gđa. Vesna Kunšek ispred Galerije i Matija M., a izložbu je otvorio gradonačeknik Zoran Gregurević.
Osim izložbe FKKR sudjelu i u Noći muzeja s predavanjem kolege Željka o analognoj fotografiji. Nakon predavanja imali smo i radionicu izrade fotografija (portreta), koje smo odmah posjetiteljma printali i darivali (baš smo bili vrijedni). A kako je bilo… pogledajte i sami (više fotkica na našem face-u) 🙂

Veliko HVALA svima na pozitivnim komentarima, to je ono što nas tjera dalje….