Četvrti memorijal za Kozma

Četvrtim memorijalom, predvođenim Darkom Hrecegom i udrugom Tavan, obilježili smo 10. obljetnicu prerane smrti prijatelja Nikole Hršaka zvanog Kozmo.
Na koncertu su svirali Marko i Darko, Erotic Biljan And His Heretics i Dik O’braz. Uz koncert smo održali praFOTO humanitarku – humanitarnu akciju Foto kluba Krapina i udruge Pleme spiljskog medvjeda.

U akciji smo prikupili 425kn, a prilogom skupljenim od strane udruge Tavan (s dodatnih 351kn), sveukupno 776kn, koje smo dali potrebitoj obitelji iz Gornje Pačetine. Gospođa je bila jako zahvalna i sretna jer će s tim platiti neke osnovne račune koji su do sad čekali!

Na kraju svega možemo reći da je koncert prošao mirno, a humanitarna akcija uspješno. Hvala svima koji su sudjelovali! Više na našem fejsu 🙂