Fotografije izložene na izložbi u sklopu Tjedna kajkavske kulture 2018 (FOTO)

I ove godine Foto klub Krapina sudjelovao je u Tjednu kajkavske kulture, 53. po redu. Posjetitelji parka Matice Hrvatske imali su priliku pogledati radove članova Foto kluba Krapina u petak i subotu (07. i 08. rujna) u večernjim satima. Na izložbi su bile izložene 23 fotografije, uokvirene u atraktivne svjetleće okvire. Ukoliko ste propustili pogledati našu izložbu, fotografije sa izložbe možete pogledati u nastavku. 

Autor: Ivo Gračanin

Kontakt: ivooog@gmail.com


Autor: Ivica Rožaj

Kontakt: ivica.rozaj@gmail.com


Autor: Ivica Rožaj

Kontakt: ivica.rozaj@gmail.com


Autor: Ivica Rožaj

Kontakt: ivica.rozaj@gmail.com


Autor: Ivan Hlebec

Kontakt: ivan.hlebec@gmail.com


Autor: Dragan Kušec

Kontakt: dragan.kusec@gmail.com


Autorica: Ana Miklaužić

Kontakt: 2307ana@gmail.com


Autorica: Ana Miklaužić

Kontakt: 2307ana@gmail.com


Autor: Željko Đurin

Kontakt: zeljko256@gmail.com


Autor: Željko Đurin

Kontakt: zeljko256@gmail.com


Autor: Tomislav Bajcer

Kontakt: tbajcer@gmail.com | tomislav@bajcer.com


Autor: Tomislav Bajcer

Kontakt: tbajcer@gmail.com | tomislav@bajcer.com


Autorica: Silvija Lea Švaljek

Kontakt: sanja.ssd@hotmail.com


Autorica: Silvija Lea Švaljek

Kontakt: sanja.ssd@hotmail.com


Autor: Matija Miklaužić

Kontakt: matija1984@gmail.com


Autor: Matija Miklaužić

Kontakt: matija1984@gmail.com


Autor: Ivo Gračanin

Kontakt: ivooog@gmail.com


Autor: Ivan Hlebec

Kontakt: ivan.hlebec@gmail.com


Autor: Dragan Kušec

Kontakt: dragan.kusec@gmail.com


Autor: Dragan Kušec

Kontakt: dragan.kusec@gmail.com


Autor: Dubravko Sajko

Kontakt: dubravko.sajko@gmail.com


Autor: Darko Herceg

Kontakt: darkherc@gmail.com


Autor: Darko Herceg

Kontakt: darkherc@gmail.com


 

Be the first to comment

Leave a Reply